Etkinlikler

TCDD Satın Alma Zirvesi, Temmuz ayında gerçekleştirilecek.

Yerli ve milli üretimin desteklenmesi hedefiyle; TCDD Genel Müdürlüğü’nün satın alma kalemlerinden Konya sanayisince üretilebilecek ürünlerin tespiti, TCDD satın alma süreçlerinin Konya’daki üreticilere aktarılması ve yerel firmalarımızın sorularının ilgili makamlarca cevaplandırılması amacıyla Temmuz ayının 2. haftasında onlineTCDD Satın Alma Zirvesi” düzenlenecektir.

Konya Büyükşehir Belediyesi, Konya Ticaret Odası, Konya Sanayi Odası ve MÜSİAD Konya Şubesi iş birliği ile gerçekleştirilecek programa Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu, TCDD Genel Müdürümüz ve TCDD Satın Alma Teknik Heyetlerinin iştirak etmeleri planlanmaktadır.

İmalattan tekstile, gıdadan temizliğe, yazılımdan elektrik elektroniğe kadar onlarca sektörden binlerce farklı kalemde satın alma gerçekleştiren TCDD’ye ürün/hizmet sunabilme şartlarının ve yöntemlerinin anlatılacağı programa Konyalı firmalarımızı davet ediyoruz.

Zirvenin gün ve saati ilerleyen günlerde kesinleştirilecek olup, programda yer almak isteyen firmalarımızın aşağıdaki linkten başvurmaları talep edilmektedir. Kayıt işlemlerini yaptıran katılımcılara programın tarih ve saati, katılım için gerekli olan online link ve şifresi zirve tarihinden önce gönderilecektir.

http://tcddsatinalmazirvesi.com/

SonrakiCuma Konferanslarımıza ZOOM Üzerinden Devam Ediyoruz.