MÜSİAD’DA BÖLGESEL KAHVALTILAR DEVAM EDİYOR

MÜSİAD Konya Şubesi üyeleri çeşitli zamanlarda yapılan bölgesel kahvaltılar kapsamında bir araya gelmeye devam ediyor.

Çeşitli zamanlarda bölgesel olarak yapılan kahvaltı programlarında bir araya gelen MÜSİAD Konya Şubesi üyeleri bu kez de MESKO Akaryakıt Oto. Gıda. San. Ltd. Şti.’de buluştular. Kahvaltıya MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz’ın yanı sıra çok sayıda üye katıldı.

Kahvaltıya ev sahipliği yapan MESKO Akaryakıt Oto. Gıda. San. Ltd. Şti. Yönetim Kurulu Başkanı EYÜP SİNAN KOÇAK, MÜSİAD üyelerini bölgesel kahvaltılar kapsamında ağırlamaktan büyük mutluluk duyduğunu belirterek, tanışma ve kaynaşma adına bu tür faaliyetlerin fırsat olduğunu ifade etti. Firma hakkında da misafirlerine bilgi veren KOÇAK, akaryakıt sektörüne yıllardır tecrübesini aktaran ve sektörün kurumsallaşmasına katkı veren babaları işadamı Mustafa Koçak’tan bayrağı devraldıklarını kaydederek; "firma olarak yenilikleri yakından takip ederek, büyümemizi sürdürüyor, kaliteden taviz vermeden hizmet sunmaya devam ediyoruz. MESKO Akaryakıt olarak akaryakıt istasyonu, market ve restaurant birimleriyle hizmet vermekteyiz” dedi. AKPET bayrağı altında 4 bin m2 alan üzerine kurulu istasyonda faaliyetini sürdüren firmanın önümüzdeki yıllarda istasyon sayısını arttırmayı düşündüğünü belirten EYÜP SİNAN KOÇAK; “24 saat hizmet anlayışıyla çalışılan tesisimizde yeniliklerle, hizmet ağımızı her geçen gün genişletiyoruz. Market ve restaurantımızda müşteri odaklı çalışıyoruz. Bu amaçla günün şartları gereği kendimizi yenileyerek büyüme hedefimizde emin adımlarla ilerliyoruz” dedi.

Kahvaltıya yaptıkları misafirperverliklerinden dolayı EYÜP SİNAN KOÇAK’a teşekkür eden MÜSİAD Konya Şube Başkanı Aslan Korkmaz ise, zaman zaman bölgesel kahvaltı programlarıyla bir araya geldiklerini belirterek, bu programlarla MÜSİAD üyelerinin kaynaşmasını ve daha iyi tanışmasını sağlamayı hedeflediklerini kaydetti. Korkmaz; “amacımız üyeler arası çapraz ticareti geliştirmek, bölgenin ve sanayici işadamlarımızın sorunlarını masaya yatırarak, çözüm yolları bulmaktır. İnanıyoruz ki büyük fikirler beyin fırtınaları ile açığa çıkar. Bu tarz programlarla hem birlik ve beraberliğimizi arttırmayı hem de ülkemiz ve Konya’mız için neleri yapabileceğimizi konuşuyoruz. Amacımız ülkemize ve milletimize hayırlı hizmetler yapıp, kalkınmaya katkı sağlamaktır” dedi.

Haber Resimleri
« Geri
 
 
 
Arama
Üye Girişi
 
 
iklim ajans reklam hizmetleri