Haberler

MÜSİAD Konya üyeleri piknik programında buluştu

 

MÜSİAD Konya Şubesi tarafından geleneksel hale getirilen piknik programı yoğun bir katılımla gerçekleşti. MÜSİAD Konya şubesi üyelerinin birlik ve beraberliğini artırmak için düzenlenen piknik programı; ailelerin kaynaşmasına, sohbet ortamlarının daha da artırılmasına ve iş stresinden kurtulmaya vesile oldu. Organizasyon Konya Büyükşehir Belediyesi Dere Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi.

 

MÜSİAD Konya Şubesi’nin düzenlediği piknik programı, Konya Büyükşehir Belediyesi Dere Sosyal Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Programa, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükçü, MÜSİAD Konya Şubesi önceki dönem başkanları ve çok sayıda MÜSİAD ve Genç MÜSİAD üyesi aileleri ile birlikte katıldı. Piknik programında gençlerin ve çocukların daha çok eğelenebilecekleri voleybol, çuval yarışı, halat çekme ve masa tenisi turnuvası düzenlendi. Yarışmaların sonunda dereceye giren çocuklar madalya ile ödüllendirildi. Düzenlenen aktivitelerle katılımcılar unutulmaz bir gün yaşadı ve misafirlere gün boyu yemek, tatlı, dondurma ve çeşitli ikramlar yapıldı. Ayrıca Çocuklar için özel organize edilen oyun alanları ve Hacivat ve Karagöz gösteriyle eğlenen çocuklar drama ve akıl oyunları gibi gösterileriyle eğlenceli vakit geçirdi.

‘EĞLENCELİ ORGANİZASYONLARI ARTIRMAYI PLANLIYORUZ’

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Mehmet Hilmi Kağnıcı, bu tür organizasyonların üyeler arasındaki birlik ve beraberliğin artmasına büyük katkı sağladığına dikkat çekti. Başkan Kağnıcı, “Yoğun bir katılımla gerçekleşen piknik organizasyonlar üyelerimizin kaynaşmasında çok etkili oluyor. Bu tarz eğlenceli organizasyonları artırmayı planlıyoruz. Düzenlediğimiz bu programımızla üyelerimizin birbirlerine olan özlemi gidermesine vesile olduk” diye konuştu. Başkan Kağnıcı, “MÜSİAD Konya olarak üyelerimiz ve ailelerinin katıldığı bu tür programları oldukça önemsiyoruz. Üyelerimizin iş hayatında yaşadığı sorunların çözümü kadar, aile yaşantısında mutlu olmaları da bizler için son derece önemlidir. Yoğun iş temposunda yeteri kadar vakit ayıramadığımız ailelerimizle, güzel bir Pazar günü geçirdik. Piknik programımıza katılan misafirlerimize, üyelerimize ve ailelerine ayrı ayrı teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

ÖncekiMÜSİAD ARİFAN’ İZCİLİK KAMPINA KATILDI
SonrakiMÜSİAD KONYA DESTEK VERDİ ÖĞRENCİLER BAŞARDI